Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pilnik

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, Osiedle Robotnicze

Jeziorany(Pilnik + 21 km)

370 000 zł54,96 m² 6 732,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:952 m²

Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny położony w samym sercu urokliwego miasteczka Jeziorany (gm. Barczewo). To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

268 128 zł37,24 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż naszą najnowszą inwestycję - luksusowe i komfortowe apartamenty w centrum miasta Bartoszyce - Osiedle Paderewskiego. (Budynek B) Przedstawiamy dwa nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piszewo

Piszewo(Pilnik + 22 km)

159 000 zł20 000 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wozławki(Pilnik + 21 km)

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki dojazd do: 4 km do Bisztynka, 16 km do Bartoszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Franknowo

Franknowo(Pilnik + 16 km)

65 000 zł8 300 m² 7,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna (w trakcie przekształcania na siedliskową) 8300 m Franknowo k. Jezioran, woj. warmińsko-mazurskie Szukasz dużej działki w pięknej, zielonej okolicy z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

128 200 zł2 564 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2564 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wolności

Jeziorany(Pilnik + 21 km)

80 000 zł1 002 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka numer 232/3 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Wodorowa

Lidzbark Warmiński(Pilnik + 2 km)

500 000 zł13 300 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna w lidzbarskiej strefie przemysłowej. Działka o powierzchni 1,33 ha położona jest przy ul. Wodorowej. Działka posiada wydane pozwolenie na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bartoszyce

Bartoszyce(Pilnik + 22 km)

139 000 zł28,10 m² 4 946,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro credo Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m , położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Blanki

Blanki(Pilnik + 12 km)

3 450 000 zł65 332 m² 52,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w miejscowości Radostowo z linią brzegową jeziora Blanki. - nr działki 21/8 - 65 332m2 - mpzp 1ut ,przeznaczenie terenu na cele zabudowy usług turystyczno-wypoczynkowych".

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Pilnik

Pilnik,warmińsko-mazurskie

8 000 zł1 530 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 858 m²

Do wynajęcia hala magazynowa położona na trasie Olsztyn - Lidzbark Warmiński. Nieruchomość składa się z hali magazynowej około 1450 m2 oraz zaplecza biurowego ok. 70 m2. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pilnik

Pilnik,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł1 530 m² 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 858 m²

Do sprzedaży hala magazynowa położona na trasie Olsztyn - Lidzbark Warmiński. Nieruchomość składa się z hali magazynowej około 1450 m2 oraz zaplecza biurowego ok. 70 m2. Hala.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij